Вас приветствует Табачная лавка

НА НАШЕМ САЙТЕ НАХОДИТСЯ РЕКЛАМА ТОВАРОВ ТАБАЧНОЙ ТЕМАТИКИ. СОГЛАСНО ЗАКОНАМ УКРАИНЫ ПРОСМОТР ДАННОГО САЙТА РАЗРЕШЕН ЛИЦАМ ДОСТИГШИМ 18 ЛЕТ.

Извините, мы не можем предоставить доступ к сайту лицам младше 18 лет.Спасибо за понимание

НИКОТИНОВЫЕ подушечки

14 шт.

на странице

 • Безтютюнові нікотиновмісні паучі KILLA WATERMELON
  135,00 грн.
  SNUS нового покоління, який містить нікотин і не містить тютюн, зі смаком кавуна. Для отримання дози нікотину подушечка кладеться під верхню губу тривалістю 5-30 хвилин. Вироблений в ДаніїНе містить тютюн Не ушкоджує легені Не пахне сигаретами Не фарбує зуби Не шкодить навколишньому середовищу Не заважає в соціальному колі.Розмір порції: 0,8 г Нікотин: 16 мг / 1 грамм Нікотин на порцію: 12,8 мг Порцій в одній упаковці: 20 шт.
 • Безтютюнові нікотиновмісні паучі KILLA 13
  135,00 грн.
  SNUS нового покоління, який містить нікотин і не містить тютюн, зі смаком мяти. Для отримання дози нікотину подушечка кладеться під верхню губу тривалістю 5-30 хвилин. Вироблений в ДаніїНе містить тютюн Не ушкоджує легені Не пахне сигаретами Не фарбує зуби Не шкодить навколишньому середовищу Не заважає в соціальному колі.Розмір порції: 0,8 г Нікотин: 16 мг / 1 грамм Нікотин на порцію: 12,8 мг Порцій в одній упаковці: 20 шт.
 • Безтютюнові нікотиновмісні паучі KILLA COLD MINT
  135,00 грн.
  SNUS нового покоління, який містить нікотин і не містить тютюн, зі смаком мяти. Для отримання дози нікотину подушечка кладеться під верхню губу тривалістю 5-30 хвилин. Вироблений в ДаніїНе містить тютюн Не ушкоджує легені Не пахне сигаретами Не фарбує зуби Не шкодить навколишньому середовищу Не заважає в соціальному колі.Розмір порції: 0,8 г Нікотин: 16 мг / 1 грамм Нікотин на порцію: 12,8 мг Порцій в одній упаковці: 20 шт.
 • Безтютюнові нікотиновмісні паучі KILLA BLUEBERRY
  135,00 грн.
  SNUS нового покоління, який містить нікотин і не містить тютюн, зі смаком чорниці. Для отримання дози нікотину подушечка кладеться під верхню губу тривалістю 5-30 хвилин. Вироблений в ДаніїНе містить тютюн Не ушкоджує легені Не пахне сигаретами Не фарбує зуби Не шкодить навколишньому середовищу Не заважає в соціальному колі.Розмір порції: 0,8 г Нікотин: 16 мг / 1 грамм Нікотин на порцію: 12,8 мг Порцій в одній упаковці: 20 шт.
 • Безтютюнові нікотиновмісні паучі PABLO ICE COLD
  165,00 грн. от: 130,00 грн.

  Нет в наличии

  ДУЖЕ МІЦНИЙ!!! Дає швидкий єфект, при всмоктуванні нікотину. SNUS нового покоління, який містить нікотин і не містить тютюн, зі смаком холодної мяти. Для отримання дози нікотину подушечка кладеться під верхню губу тривалістю 5-30 хвилин. Вироблений в ДаніїНе містить тютюн Не ушкоджує легені Не пахне сигаретами Не фарбує зуби Не шкодить навколишньому середовищу Не заважає в соціальному колі.Розмір порції: 0,8 г Нікотин: 30 мг / 1 грамм Нікотин на порцію: 25,0 мг Порцій в одній упаковці: 20 шт.
 • Безтютюнові нікотиновмісні паучі EXTREME X-Iceberry
  165,00 грн.
  ДУЖЕ МІЦНИЙ!!! SNUS нового покоління, який містить нікотин і не містить тютюн, зі смаком солодкої ягоди. Для отримання дози нікотину подушечка кладеться під верхню губу тривалістю 5-30 хвилин. Вироблений в ДаніїНе містить тютюн Не ушкоджує легені Не пахне сигаретами Не фарбує зуби Не шкодить навколишньому середовищу Не заважає в соціальному колі.Розмір порції: 0,8 г Нікотин: 30 мг / 1 грамм Нікотин на порцію: 25,0 мг Порцій в одній упаковці: 20 шт.
 • Безтютюнові нікотиновмісні паучі EXTREME Fruit Vibes
  135,00 грн.
  SNUS нового покоління, який містить нікотин і не містить тютюн, зі смаком соковитих фруктів. Для отримання дози нікотину подушечка кладеться під верхню губу тривалістю 5-30 хвилин. Вироблений в ДаніїНе містить тютюн Не ушкоджує легені Не пахне сигаретами Не фарбує зуби Не шкодить навколишньому середовищу Не заважає в соціальному колі.Розмір порції: 0,8 г Нікотин: 16 мг / 1 грамм Нікотин на порцію: 12,8 мг Порцій в одній упаковці: 20 шт.
 • Безтютюнові нікотиновмісні паучі Activ Generation
  135,00 грн.
  SNUS нового покоління, який містить нікотин і не містить тютюн, зі смаком евкаліпту. Для отримання дози нікотину подушечка кладеться під верхню губу тривалістю 5-30 хвилин. Вироблений в ДаніїНе містить тютюн Не ушкоджує легені Не пахне сигаретами Не фарбує зуби Не шкодить навколишньому середовищу Не заважає в соціальному колі.Розмір порції: 0,8 г Нікотин: 16 мг / 1 грамм Нікотин на порцію: 12,8 мг Порцій в одній упаковці: 20 шт.
 • Безтютюнові нікотиновмісні паучі Lips Original
  135,00 грн. от: 110,00 грн.

  Нет в наличии

  SNUS нового покоління, який містить нікотин і не містить тютюн, зі смаком вишневої коли. Для отримання дози нікотину подушечка кладеться під верхню губу тривалістю 5-30 хвилин. Вироблений в ДаніїНе містить тютюн Не ушкоджує легені Не пахне сигаретами Не фарбує зуби Не шкодить навколишньому середовищу Не заважає в соціальному колі.Розмір порції: 0,8 г Нікотин: 16 мг / 1 грамм Нікотин на порцію: 12,8 мг Порцій в одній упаковці: 20 шт.
 • Безтютюнові нікотиновмісні паучі Lips Strawberry
  135,00 грн. от: 110,00 грн.

  Нет в наличии

  SNUS нового покоління, який містить нікотин і не містить тютюн, зі смаком полуниці. Для отримання дози нікотину подушечка кладеться під верхню губу тривалістю 5-30 хвилин. Вироблений в ДаніїНе містить тютюн Не ушкоджує легені Не пахне сигаретами Не фарбує зуби Не шкодить навколишньому середовищу Не заважає в соціальному колі.Розмір порції: 0,8 г Нікотин: 16 мг / 1 грамм Нікотин на порцію: 12,8 мг Порцій в одній упаковці: 20 шт.
 • Безтютюнові нікотиновмісні паучі Haiza CBD
  200,00 грн. от: 180,00 грн.
  ДУЖЕ МІЦНИЙ!!! Дає швидкий єфект, при всмоктуванні нікотину. SNUS нового покоління, який містить нікотин і не містить тютюн, з CBD ефектом. Для отримання дози нікотину подушечка кладеться під верхню губу тривалістю 5-30 хвилин. Вироблений в ДаніїНе містить тютюн Не ушкоджує легені Не пахне сигаретами Не фарбує зуби Не шкодить навколишньому середовищу Не заважає в соціальному колі.Розмір порції: 0,8 г Нікотин: 30 мг / 1 грамм Нікотин на порцію: 25,0 мг Порцій в одній упаковці: 20 шт.
 • Безтютюнові нікотиновмісні паучі PABLO EXCLUSIVE Mango Ice
  170,00 грн.
  ДУЖЕ МІЦНИЙ!!! Дає швидкий єфект, при всмоктуванні нікотину. SNUS нового покоління, який містить нікотин і не містить тютюн, зі смаком манго. Для отримання дози нікотину подушечка кладеться під верхню губу тривалістю 5-30 хвилин. Вироблений в ДаніїНе містить тютюн Не ушкоджує легені Не пахне сигаретами Не фарбує зуби Не шкодить навколишньому середовищу Не заважає в соціальному колі.Розмір порції: 0,6 г Нікотин: 30 мг / 1 грамм Нікотин на порцію: 30,0 мг Порцій в одній упаковці: 20 шт.
 • Безтютюнові нікотиновмісні паучі PABLO EXCLUSIVE Banana Ice
  170,00 грн.
  ДУЖЕ МІЦНИЙ!!! Дає швидкий єфект, при всмоктуванні нікотину. SNUS нового покоління, який містить нікотин і не містить тютюн, зі смаком банана. Для отримання дози нікотину подушечка кладеться під верхню губу тривалістю 5-30 хвилин. Вироблений в ДаніїНе містить тютюн Не ушкоджує легені Не пахне сигаретами Не фарбує зуби Не шкодить навколишньому середовищу Не заважає в соціальному колі.Розмір порції: 0,6 г Нікотин: 30 мг / 1 грамм Нікотин на порцію: 30,0 мг Порцій в одній упаковці: 20 шт.
 • Безтютюнові нікотиновмісні паучі PABLO EXCLUSIVE Grape Ice
  170,00 грн.
  ДУЖЕ МІЦНИЙ!!! Дає швидкий єфект, при всмоктуванні нікотину. SNUS нового покоління, який містить нікотин і не містить тютюн, зі смаком винограду. Для отримання дози нікотину подушечка кладеться під верхню губу тривалістю 5-30 хвилин. Вироблений в ДаніїНе містить тютюн Не ушкоджує легені Не пахне сигаретами Не фарбує зуби Не шкодить навколишньому середовищу Не заважає в соціальному колі.Розмір порції: 0,6 г Нікотин: 30 мг / 1 грамм Нікотин на порцію: 30,0 мг Порцій в одній упаковці: 20 шт.

14 шт.

на странице

Никотиновые паучи (подушечки)- KILLAPODS, совершенно другая версия классического снюса, инновационный никотиносодержащий продукт для потребления путем размещения между верхней губой и десной в ротовой полости. В отличие от снюса не содержит табака, имеет приятный вкус и запах и не оставляет следов на зубной эмали. Преимущества по сравнению с другими никотиновыми продуктами; отсутствие вредных химических веществ выделяемых при нагревании и горении табака отсутствие неприятного запаха и раздражении окружающих людей не требуют дополнительных приспособлений для употребления возможность использования в любом месте, так как не имеет дыма и пепла при курении.
от: грн.50.00
4.8 / 25 Отзывов